Kontakta oss

Du är välkommen att ringa, maila eller använda kontaktformuläret för att komma i kontakt med oss.

031-383 46 00
info@olympus.nu


Göteborg

Tagenevägen 70B
425 37 Hisings Kärra

Uddevalla

Björbäcksvägen 6
451 55 Uddevalla

Flaggabonnemang

Med en abonnemangstjänst har du alltid tillgång till nya företagsflaggor exakt när du behöver dem. Vi lagerhåller och distribuerar dina flaggor och du får ytterligare fördelar som lägre inköpspris, bättre likviditet och leverans inom 24 timmar.

Fyll i formuläret till höger



Kontakta oss - Uddevalla

Försäljning

David Herbo
Säljare

+46 (0)522 - 813 89
+46 (0)70 – 608 13 80
david.herbo@olympus.nu
Jonna Bagger
Säljare

+46 (0)522 - 813 85
+46 (0)70 – 595 24 83
jonna.bagger@olympus.nu
Bosse Bergqvist
Säljare

+46 (0)522 - 813 84
+46 (0)70 – 663 36 56
bosse.bergqvist@olympus.nu
Fredrik Segle
Säljare

+46 (0)522 - 813 86
+46 (0)70 – 375 66 11
fredrik.segle@olympus.nu
Linda Bergquist
Sälj/marknadssupport

+46 (0)522 - 813 88
linda.bergquist@olympus.nu
Sasa Filipovic
Sälj/marknadssupport

+46 (0)522 - 813 92
+46 (0)70 – 971 91 70
sasa@olympus.nu
Jesper Landberg
Butikssäljare

+46 (0)522 - 813 63
jesper.landberg@olympus.nu
Andreas Tauson
Butikssäljare

+46 (0)522 - 813 96
andreas.tauson@olympus.nu
Therese Magnusson
Butikssäljare

+46 (0)522 - 813 99
therese.magnusson@olympus.nu
Bengt Svanberg
Marknadschef

+46 (0)522 - 813 82
+46 (0)70 – 348 63 92
bengt.svanberg@olympus.nu
Linda Rosberg
VD

+46 (0)31 - 719 93 88
+46 (0)70 – 746 96 91
linda.rosberg@olympus.nu

Produktion

Lilja Radman
Produktion

Phuong Ulverås
Produktion

Alexander Carlsson
Produktion

Samir Fehric
Produktion

Maria Mendonza
Produktion

Janne Risberg
Produktion

Administration & logistik

Jennyann Svanberg
Webbshopsansvarig

+46 (0)522 - 813 60
jennyann.svanberg@olympus.nu
Gunilla Johansson
Logistik

+46 (0)522 - 813 98
gunilla.johansson@olympus.nu
Mattias Persson
Logistik

+46 (0)522 - 813 65
mattias.persson@olympus.nu
Cecilia Christianson
Administration & fakturering

+46 (0)522 - 813 95
cecilia.christianson@olympus.nu

Kontakta oss - Uddevalla

Du är välkommen att ringa eller maila för att komma i kontakt med oss.

0522-813 80
info@olympus.nu

UDDEVALLA
Björbäcksvägen 6
451 55 Uddevalla

ÖPPETTIDER
Mån-Tors: 07.00-17.00
Fred: 07.00-16.00