Kontakta oss

Du är välkommen att ringa, maila eller använda kontaktformuläret för att komma i kontakt med oss.

031-383 46 00
info@olympus.nu


Göteborg

Tagenevägen 70B
425 37 Hisings Kärra

Uddevalla

Björbäcksvägen 6
451 55 Uddevalla

Flaggabonnemang

Med en abonnemangstjänst har du alltid tillgång till nya företagsflaggor exakt när du behöver dem. Vi lagerhåller och distribuerar dina flaggor och du får ytterligare fördelar som lägre inköpspris, bättre likviditet och leverans inom 24 timmar.

Fyll i formuläret till höger



Kontakta oss - Göteborg

Försäljning

Dennis Davidsson
Säljare

+46 (0)31 – 383 46 03
+46 (0)70 – 090 21 80
dennis.davidsson@olympus.nu
Petra Hellman
Säljare

+46 (0)31 - 67 94 85
petra.hellman@olympus.nu
Bea Svensson-Lijic
Säljare

+46 (0)31 – 719 93 84
+46 (0)72 – 251 97 61
bea@olympus.nu
Christer Andersson
Säljare

+46 (0)31 - 67 94 83
christer.andersson@olympus.nu
Ann Lindström
Säljare

+46 (0)31 - 67 94 82
ann.lindstrom@olympus.nu
Annika Karlsson
Säljare

+46 (0)31 – 719 93 87
+46 (0)70 – 799 76 13
annika.karlsson@olympus.nu
Ingela Backelin
Order
+46 (0)31 – 719 93 85
+46 (0)72 - 251 97 62 ingela.backelin@olympus.nu
Bengt Svanberg
Marknadschef

+46 (0)522 - 813 82
bengt.svanberg@olympus.nu
Linda Rosberg
VD

+46 (0)31 - 719 93 88
+46 (0)70 - 746 96 91 linda.rosberg@olympus.nu

Produktion

Bengt Holmer
Produktion

+46 (0)31 - 719 94 72
+46 (0)707 - 19 94 72
Gustav Ländström
Produktion

Bobo Radoicic
Produktion

Webb & grafik

Fredrik Sjöholm
Webbansvarig

+46 (0)31 – 719 93 89
+46 (0)72 - 250 80 89
fredrik.sjoholm@olympus.nu

Kontakta oss - Göteborg

Du är välkommen att ringa eller maila för att komma i kontakt med oss.

info@olympus.nu

GÖTEBORG - TAGENE
Tel: 031-383 46 00
Tagenevägen 70B
425 37 Hisings Kärra

GÖTEBORG - VÄSTRA FRÖLUNDA
Tel: 031-67 94
Hulda Mellgrens Gata 3
421 32 Västra Frölunda

ÖPPETTIDER
Måndag - Fredag 08.00 - 16.30